FB
Instagram
YT

Halupczok Krzyżowa Dolina

Siedziba firmy
ul. Poprzeczna 17a
46-040

tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do Halupczok LAB

Piotr Kaczmarek
Kierownik ds. Współpracy Biznesowej
+48 735 200 750

 

Halupczok LAB- idealne meble kuchenne

Odpowiadając na rosnące potrzeby, trendy i wyzwania rynku branży meblarskiej , marka Halupczok podjęła kolejny istotny krok w historii swojego rozwoju, powołując do życia inicjatywę biznesowo-szkoleniową- Halupczok LAB. Inspiracją do stworzenia tego niezwykłego miejsca było pragnienie dzielenia się nowatorskim designem.

Referencje

Bardzo polecam. Profesjonalne doradztwo, świetny projekt i kontakt. Montaż bez najmniejszych zastrzeżeń -bardzo profesjonalny. Firma dba o klienta. Jakość absolutnie adekwatna do ceny. Efekt jest piorunujący-nawet mój Mąż, który był bardzo sceptyczny jest zachwycony. Warto było czekać-taka kuchnia to czysta przyjemność. Organizacja transportu/montażu zagranicą -chylę czoło i bije brawo. Mogę Tylko powiedzieć Dziękuję

Anna B.-Z., Norwegia

Masz pytanie do nas?

zadzwoń
telefon
+48 77 465 14 76

Kuchnie Krzyżowa Dolina

Wizyta w Halupczok LAB to coś więcej niż wizyta w salonie firmowym. To podróż do świata aranżacyjnych i technologicznych premier- najnowyszych, nowatorskich kolekcji kuchni oraz nowoczesnego sprzętu AGD, a wszystko to w jednym miejscu. Meble kuchenne w Halupczok LAB to kwintesencja dobrego designu na światowym poziomie.

Kuchnie na wymiar Krzyżowa Dolina

Meble kuchenne na wymiar w Krzyżowej Dolinie, to przestrzeń szczególna, skierowana do miłośników luksusowych wnętrz oraz entuzjastów niebanalnego wzornictwa. Wszelkie nowości materiałowe i technologiczne marki Halupczok pojawiają się właśnie tutaj. Designerskie kuchnie to nasza specjalność.
 

Meble kuchenne Krzyżowa Dolina

To tutaj , w kameralne atmosferze, przy wsparciu profesjonalnej, wyszkolonej i doświadczonej obsługi, można przyjrzeć się najnowszym aranżacjom kuchni. Meble kuchenne, kunszt ich wykonania, precyzja detalu- to nasza specjalność w Halupczok LAB. To miejsce to nie tylko ekskluzywny showroom, to także laboratoruim wiedzy, inspirująca akademia edukacyjna dedykowana spotkaniom partnerskim, seminariom, wykładom, oraz warsztatom poświęconym doskonaleniu wiedzy i poszerzaniu kompetencji zespołów projektowo- sprzedażowych. Doskonale zaaranżowany i wyposażony zespół sal konferencyjnych jest znakomitym zapleczem do realizacji tego celu.

Wirtualny spacer po Halupczok LAB

Wybierz się w wirtualną podróż po Halupczok Lab, pokazowym salonie naszej marki, dając się oczarować pięknu i niespotykanej funkcjonalności mebli kuchennych. Jedynie tutaj zobaczysz najnowsze projekty kuchni na wymiar, będące rezultatem pracy architektów, technologów drewna, stolarzy i monterów, dbających o detale, materiały, jakość i wybitność tworzonych kolekcji. Przyjrzyj się z bliska całej gamie rozwiązań i wybierz te, które najpełniej odpowiadają Twojemu gustowi, stylowi życia i potrzebom.


 

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Halupczok Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Halupczok Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Halupczok Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl