FB
Instagram
YT

Halupczok Opole

Opole
ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)
45-231

tel. +48 77 402 77 57 
fax +48 77 455 57 25
czynne:
pn.-pt. 10.00-18.00
sob. 10.00-14.00
opole@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Opolu

Magdalena Pioterkiewicz
Kierownik Salonu
+48 608 356 459

Salon Opole

Salon mebli kuchennych Opole

Meble kuchenne Opole marki Halupczok dostępne są dla wielbicieli dobrego designu już od 2008 roku. Wtedy na ul. Oleskiej otwarto pierwszy salon tej marki. W 2012 roku przeniesiono showroom do sąsiedniego budynku, w celu zwiększenia powierzchni wystawienniczej. W Opolu można zobaczyć modele kuchni na wymiar: Liguria, Calabria, Ardea, Bristol, Lazarro, Siena, Latina i Toscana. Oferujemy też szeroki dostęp do próbek frontów innych dostępnych kolekcji mebli kuchennych. Halupczok w Opolu dysponuje własnym, bezpłatnym parkingiem w bezpośredniej bliskości salonu mebli kuchennych.

Kuchnie Opole

Meble kuchenne na wymiar Opole? Tylko w salonie Halupczok. Ekspanzja marki rozpoczęła sie wlaśnie na Opolszczyźnie, od dwóch salonów zlokalizowanych w Dobrodzieniu i Opolu. Fabryka mebli zlokalizowana jest około 23 kilometry od centrum stolicy regionu. To spowodowało, że mareka jest znana i ceniona od lat. Od samego początku, kiedy zakład był jesczez niewielki, zwracano szczególną uwagę na jakość i autorskie rozwiązania.

Kuchnie na wymiar Opole

Salon mebli kuchennych Halupczok w Opolu oferuje profesjonalne doradztwo. Nasi projektanci nieustannie podnoszą swoje kwalifikację, aby móc tworzyć Klientom niepowtarzalne projekty mebli kuchennych na wymiar. Doradcy klienta są szkoleni z zakresu nowych urządzeń AGD oraz akcesoriów meblowych. Dzięki temu możemy oferować najnowsze światowe rozwiązania.

Meble kuchenne Opole

Opole to nie tylko stolica polskiej piosenki malowniczo polożona nad Odrą. Opole to także stolica regionu z bogatymi tradycjami rzemieślniczymi, w tym meblarskimi. Położony nieopodal Opola Dobrodzień, to miasto stolarzy, znane nie tylko w okolicy. Do Dobrodzienia po meble od wielu lat przyjeżdżają mieszkańcy całego Śląska. Marka Halupczok czerpie z bogatej tradycji meblarskiej i w swojej produkcji mebli na wymiar nie rezygnuje z elementów, gdzie praca ręczna jest kluczowa i decyduje o niepowtarzalności tworzonych mebli.

Wirtualny spacer po salonie Halupczok Opole

Wybierz się w wirtualną podróż po salonie mebli kuchennych Halupczok Opole i poznaj intrygujące projekty kuchni, wsparte kanonem klasycznego piękna. Przyjrzyj się z bliska ich aranżacyjnym detalom, dobierz rozwiązania optymalne dla Ciebie i Twojej rodziny, a wszystko bez konieczności opuszczania bezpiecznej domowej przystani.  

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Halupczok Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Halupczok Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Halupczok Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl