FB
Instagram
YT

Halupczok Katowice

Katowice
Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)
40-315

tel/fax +48 32 493 18 11
czynne:
pn.- sob.10.00-19.00
niedz. handlowa 10.00-17.00
katowice@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Katowicach

Piotr Jastrzębski
Manager Regionu
tel. +48 662 022 359

Salon mebli kuchennych Katowice

Meble kuchenne Katowice marki Halupczok do obejrzenia w galerii Nowy Roździeń. Galeria ta skupia producentow mebli i innego wyposażdnia wnętrz wysokiej klasy. Meble kuchenne Halupczok znajdują się na poziomie 01. W showroomie można obejrzeć wiele modeli nowoczesnych mebli kuchennych, między innymi bardzo popularny model Eleganza. Dodatkowo można zobaczyć kuchnie: Bristol, Toscana, Torino, Siena, Marsala, Eleganza, Marrone. Salon mebli kuchennych zlokalizowany jest w dogodnym miejscu , na trasie prowadzącej z Katowic do Sosnowca. Jadąc  od strony Katowic warto zwrócić uwagę na drogowskazy kierujące do galerii, aby nie przeoczyć zjazdu. Przy galerii znajduje się darmowy parking.

Kuchnie Katowice

Nowoczesne kuchnie w salonie Halupczok Katowice. Najpopularniejsze modele to Eleganza i Liguria. Liguria już od kilku lat jest naszym topowym modelem kuchni. Jej cechą charakterystyczną jest połączenie białego lakieru na wysoki połysk z naturalnym, chropowatym łupkiem. Te przeciwieństwa sprawiają, że ten model wciąż zachwyca Klientów. Eleganza stanowi jej przeciwieństwo. Czarny mat z elementami postarzanego drewna to nieprzemijająca elegancja.
 

Kuchnie na wymiar Katowice

Kuchnie na wymiar to nasza specjalnośc. Dostosowujemy wymiary i funkcjonalnośc kuchni do pomieszczenia Klienta. Wiemy jakie to ważne zarówno w małej jak i dużej kuchni. Nasi projektanci są ekspertami w dziedzinie mebli kuchennych. Proponują Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, materiałowe i funkcjonalne dostępne na świecie. Każda kuchnia to dla nas wyzwanie.

Meble kuchenne Katowice

Oferujemy również klasyczne meble kuchenne. Kochnia angielska, kuchnia prowansalska- to nasza specjalność. W salonie meble kuchenne Katowice prezentujemy Bristol- naszą sztandarową kolekcję mebli klasycznych. Fronty tej kuchni wykonane sa w postaci ramiaka z ramą z naturalnego drewna i fornirowanym wypełnieniem. To gratka dla miłoścników natyralnych materiałów. Najbardziej popularna kolorystyka to biel i ecru. Nasza technologia lakierowania tych frontow jest taka, aby nei zakry\c, a wręcz uwydatnić naturalny rysunek słojów drewna.

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Halupczok Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Halupczok Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Halupczok Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl