FB
Instagram
YT

Halupczok Kraków

Kraków
ul. Tetmajera 83
31-352

tel. +48 12 629 19 13
czynne:
pn.-pt. 10.00-20.00
sob.-niedz. handlowa 10.00-18.00
krakow@meble-halupczok.pl

Zapraszamy do salonu Halupczok w Krakowie

Agnieszka Sosna
Kierownik Salonu
tel. +48 728 822 987

Salon mebli kuchennych Kraków

Ekspozycja mebli kuchennych Kraków marki Halupczok znajduje się w dzielnicy Bronowice, przy jednej z dróg wjazdowych do miasta. Galeria Tetmajera 83 oferuje szeroki wybór ekskluzywnych mebli mieszkaniowych oraz dodatków. Poza showroom-ami znanych marek wnętrzarskich w obiekcie znajduje się kawiarnia, gdzie można odpocząć przy wybornym ciastku i filiżance aromatycznej kawy. Przy obiekcie znajduje się obszerny darmowy parking.

Kuchnie Kraków

Galeria wnętrz Tetmajera 83 to miejsce skupiające wyselekcjonowane marki z dziedziny wystroju wnętrz. Najlepszy design łączy się tutaj z wysoką jakością wykonania, a tradycyjne rzemiosło spotyka z najnowszą technologią. Znajdą tu Państwo wnętrza kompletne. W ofercie galerii wnętrz Tetmajera 83 dostępne są meble kuchenne, meble do salonu, jadalni, sypialni, ogrodu czy nawet na taras – meble i artykuły wyposażenia wnętrz, a także dodatki dekoracyjne i akcesoria. Starannie zakomponowana przestrzeń i pełna elegancji ekspozycja to miejsce idealne dla Klientów wymagających – zarówno tych o wyraźnie sprecyzowanych gustach, jak i poszukujących inspiracji. Obiekt, jako jeden z nielicznych w Małopolsce, łączy funkcje showroomu ze strefą kreatywną, uwzględnia w swojej strategii działalność wystawienniczą, warsztatową i edukacyjną.

Meble kuchenne Kraków

Meble kuchenne Kraków to obecnie jeden z najnowszych showroom-ów marki Halupczok. Wyeksponowano tu kolekcje kuchni:
Nasi projektanci  to eksperci w dziedzinie projektowania funkcjonalnej przestrzeni kuchennej, ich projekty zaspokoją indywidualne oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów marzących o idealnej kuchni.

Kuchnie na wymiar Kraków

Marka Halupczok w galerii Tetmajera 83 istnieje od początku funkcjonowania obiektu, czyli od jesieni 2018 roku. Kuchnie Halupczok Kraków, to wyjątkowe miejsce na małopolskiej mapie wnętrzarskiej. W jednym miejscu zebrano najbardziej topowe modele kuchni na wymiar Halupczok. Szereg funkcjonalnych i materiałowych rozwiązań pozwoli na przetestowanie i wybranie najbardziej dogodnego dla swojej kuchni na wymiar. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia salonu.

Spacer wirtualny po salonie Halupczok Kraków

Oddaj się estetycznej przyjemności obcowania z pięknem mebli kuchennych na wymiar wyeksponowanych w Halupczok Kraków. Wybierz się w wirtualną podróż, poznając kunszt ich wykonania, wyjątkowy styl i gustowne detale. Przyjrzyj się z bliska materiałom i gamie funkcjonalnych rozwiązań, inspirując się do stworzenia wnętrza w Twoim domu- równie wyjątkowego, dopasowanego do indywidualnego stylu życia, gustu i potrzeb.

Salony firmowe Halupczok

Halupczok Bielsko-Biała

ul. Józefa Kustronia 63

Halupczok Dobrodzień

ul. Oleska 35

Halupczok Gdańsk

Al. Grunwaldzka 211 (City Meble)

Halupczok Gliwice

ul. Pszczyńska 192

Halupczok Kalisz

ul. Wrocławska 48-50

Halupczok Katowice

Aleja W. Roździeńskiego 199 (Nowy Roździeń)

Halupczok Kraków

ul. Tetmajera 83

Halupczok Krzyżowa Dolina

ul. Poprzeczna 17a

Halupczok Opole

ul. Oleska 121 (budynek ARTIM)

Halupczok Poznań

Aleja Solidarności 34

Halupczok Warszawa

ul. Malborska 45 (naprzeciwko IKEA, powierzchnia wspólna z firmą KLER)

Halupczok Warszawa Janki

Plac Szwedzki 3

Halupczok Wrocław

ul. Czekoladowa 20

Halupczok Boca Raton

99 SE Mizner Blvd. Suite 130
Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl