2021-04-20

Halupczok Kalisz w wiosennym klimacie

Wytęsknieni ciepła promieni słonecznych i innych optymistycznie nastawiających oznak wiosny, przywołaliśmy jej klimat w kaliskim salonie firmowym, do którego zawitały nowe kuchnie z wyspą. Zapraszamy do odwiedzenia tego inspirującego miejsca, obiecując zachwyt w jaki wprawi nowa ekspozycja okraszona wiosennymi akcentami.

Pierwszą z nowości jest wielokrotnie nagradzana złota kuchnia Ariana, powstała z inspiracji marokańską architekturą. Jej projekt oparto na autorskim nieregularnie falowanym froncie meblowym oraz czarnej ramie, która niczym w obrazie wieńczy całość kolekcji. Druga z nich to Marrone, nowoczesna kuchnia, w której fronty pokryto lakierem z drobinkami brązu, dzięki czemu ich powierzchnia subtelnie mieni się, nadając wytworności. Na ekspozycji salonu Halupczok Kalisz, obok wspomnianych kolekcji, które wniosły elegancką stylistykę glamour, zobaczyć można inne kuchnie, odmienne barwą i stylem, takie jak: Liguria, Lucca Vetro, Apulia, Salerno i Bristol.

Halupczok Kalisz w wiosennym klimacie
Halupczok Kalisz w wiosennym klimacie

Zapraszamy do złożenia w salonie wizyty wprawiającej w optymistyczny nastrój. Nasi projektanci i doradcy chętnie zaproponują funkcjonalne i zindywidualizowane rozwiązania przestrzeni kuchennej, dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb, wraz z szeroką gamą wzorniczych nowości. Do miłego zobaczenia!

Wiosenne aranżacje meblowe napawając optymizmem, imponują funkcjonalnością rozwiązań.

Halupczok Kalisz w wiosennym klimacie

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl