2022-10-24

Premiera nowości 2022

Projekty mebli Halupczok od dawna zaprzeczają tradycyjnemu myśleniu o kuchennych wnętrzach. Firma wciąż odważnie i pomysłowo eksperymentuje z formą i fakturą, definiując na nowo estetykę i funkcjonalność mebli. Zwolenników nieszablonowego wzornictwa i nowatorskiego podejścia do projektowania nie zawiodły najnowsze kolekcje mebli kuchennych, jakie marka zaprezentowała podczas jesiennych targów wnętrz Warsaw Home & Contract, jakie w terminie 19-22 października br. odbyły się w podwarszawskim Nadarzynie.

Halupczok tworząc kuchnie nowoczesne przeplata w ich projektach wysublimowany artyzm z zaawansowaną technologią, zyskując zawsze oryginalny i oszałamiający efekt. Kuchnie Fenice i Madera, które podczas jesiennych targów świętowały swój debiut w nowatorskiej odsłonie, zachwyciły połączeniem unikatowej estetyki i funkcji. Oparte na dążeniu do doskonałości, zaprezentowały wyszukane wzornictwo z zaawansowaną technologią innowacyjnych urządzeń AGD renomowanych marek. Do ich projektu zaproszono światowe marki przodujące w obszarze nowatorskich rozwiazań kuchennych: Gaggenau, Miele, Elica oraz Franke.

Premiera nowości 2022
Premiera nowości 2022

Projekt każdej nowej kolekcji mebli kuchennych to wynik poszukiwań w obszarze technologii i estetyki. Zespół projektowy Halupczok Design Team, czerpiąc inspiracje z otaczającego świata, zaprezentował w kuchniach Fenice i Madera nowatorskie podejście do projektowania wnętrz w formie nowoczesnej kolorystyki frontów meblowych, o oryginalnym deseniu i fakturze oraz urokliwych dodatków. Walory estetyczne targowego showroomu Halupczok urzekły odwiedzających, dzięki inspirującym efektom współpracy z polskimi producentami - lamp ( Nowodvorski Lightening) i dekoracyjnych tapet (Wall Art), które towarzyszyły meblowym nowościom.
 
Nieszablonowe podejście do wzornictwa, pomysłowe rozwiązania oraz efektowna współczesna forma obu kolekcji, sprawiają, że w mają one szansę stać się kolejnym bestsellerem w produktowym portfolio marki.
Dziękujemy wszystkim, którzy dowiedzili stoisko marki, dzieląc z nami te wyjątkowe emocje. Wszystkich miłośników nieszablonowo zaprojektowanych wnętrz zapraszamy do odwiedzenia obu nowych kuchni we flagowym showroomie Halupczok Lab w siedzibie firmy. Do zobaczenia!

Obejrzyj RELACJA Z WYDARZENIA

  

Unikalny kunszt kompozycji

Premiera nowości 2022

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax +48 77 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl