FB
Instagram
YT

Newsy

Jaki wybrać zlewozmywak posiadając zmywarkę?
2020-06-12
Jaki wybrać zlewozmywak posiadając zmywarkę?

W kuchni spędzamy obecnie jeszcze więcej czasu, niż kiedyś. Żeby działać w niej sprawnie i komfortowo, w czasie jej urządzania warto zwrócić uwagę nie tylko na nowoczesną i funkcjonalną zabudowę, ale także przemyślaną aranżację poszczególnych stref. Poza miejscem do przechowywania i przygotowania posiłków zadbajmy o optymalne wykorzystanie strefy zmywania. Do dyspozycji mamy dwa urządzenia, bez których nie można mówić o nowoczesnej kuchni na miarę współczesnych czasów. Mowa o zlewozmywaku i zmywarce, praktycznym wyposażeniu, pomagającym wyczyścić użyte podczas przygotowania posiłków naczynia. Atrakcyjne wzorniczo, dobrej jakości sprzęty dobrane do naszych potrzeb, sprawią, że nadamy temu pomieszczeniu naprawdę wyjątkowy charakter. Podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązania.

 


 
Kuchenne dylematy, czyli jaki okap wybrać do kuchni?
2020-06-05
Kuchenne dylematy, czyli jaki okap wybrać do kuchni?

Okap jest niezbędnym urządzeniem, które pozwala nam oddychać w kuchni czystym powietrzem. Jego główna funkcja polega na poprawie jakości powietrza poprzez usuwanie spalin, nieprzyjemnych zapachów i oparów powstających podczas gotowania, szkodliwych dla zdrowia i niszczących meble i ściany. Okap jest cennym sprzymierzeńcem dobrego samopoczucia. Z tego powodu, wybierając go, należy kierować się kilkoma ważnymi przesłankami.

 


 
Zapraszamy do salonów stacjonarnych.
2020-05-31
Zapraszamy do salonów stacjonarnych.

Uprzejmie informujemy, że w ramach powrotu do biznesowej aktywności, wznowiliśmy stacjonarną pracę salonów firmowych Halupczok zlokalizowanych w 12 miastach Polski: Gdańsk, Warszawa, Janki (pod Warszawą), Kraków, Bielsko - Biała, Gliwice, Katowice, Kalisz, Poznań, Opole, Dobrodzień, Wrocław. W regularnym trybie pracuje również flagowy salon firmowy naszej marki, zlokalizowany w siedzibie firmy w Krzyżowej Dolinie, woj. opolskie. W trosce o dobro i zdrowie Państwa oraz naszego zespołu wdrożyliśmy politykę najwyższych środków ostrożności, które umożliwią nam bezpieczne spotkania w showroomach. Zapraszamy do salonów na filiżankę aromatycznej kawy w towarzystwie wyeksponowanych kolekcji kuchennych. Zachęcamy również do telefonicznego umówienia spotkania. Dane kontaktowe oraz godziny pracy salonów znajdują się w zakładce SALONY. Do miłego zobaczenia!

Wystrój kuchni – styl glamour
2020-05-29
Wystrój kuchni – styl glamour

Styl glamour, to w ostatnich czasach bardzo popularna konwencja urządzania wnętrz. Jeśli chciałoby się scharakteryzować go jednym słowem, najbardziej odpowiednie określenie to: eklektyczny. Bazuje on na zestawianiu ze sobą rzeczy pozornie niepasujących do siebie, zaczerpniętych z różnych stylów, a nawet epok. Inne słowa, które dobrze go opisują to luksus i ekstrawagancja. Próżno szukać w nim prostoty czy  minimalizmu, nawiasem mówiąc nurtu równie popularnego.


 
Jaki kolor kuchni sprawdzi się w praktyce?
2020-05-22
Jaki kolor kuchni sprawdzi się w praktyce?

Kolorystyka kuchni to wcale nie taka prosta sprawa. Kuchnia zazwyczaj jest z nami około 15 lat. Tak wynika z badań przeprowadzonych dla polskiego rynku meblarskiego. O ile sofę, czy inne meble „wolnostojące” jesteśmy skłonni wymienić po kilku latach użytkowania, to wymiana kuchni co kilka lat zupełnie się nie kalkuluje. Meble kuchenne, zwłaszcza te na wymiar, wyposażone w zaawansowane technologiczne systemy i akcesoria są kosztowne, a ich montaż złożony, trwający relatywnie długo i zazwyczaj związany z remontem pomieszczenia. Stąd konieczność, żeby przed wyborem koloru dokładnie się zastanowić, jaka barwa będzie odpowiednia.


 
Minimalistyczna kuchnia- jak ją urządzić?
2020-05-15
Minimalistyczna kuchnia- jak ją urządzić?

Mniej znaczy więcej. To popularne stwierdzenie jak najbardziej można odnieść do aranżacji kuchni. Jak dokładnie można je zinterpretować? Używając prostych, geometrycznych form, ograniczonej gamy kolorów i dodatków, można osiągnąć nadspodziewanie satysfakcjonujący efekt. Poznajcie ciekawe triki na minimalistyczną kuchnię na wymiar!


 
Sposób na funkcjonalną kuchnię
2020-05-08
Funkcjonalna kuchnia. Przechowywanie i organizacja szafek kuchennych

Co zrobić, żeby nasza kuchnia była funkcjonalna, a wszystko znajdowało pod ręką? Już na etapie planowania możemy podzielić kuchnię na strefy i dzięki temu uniknąć zbędnego pokonywania kilometrów podczas przyrządzania posiłków. O jakich strefach mowa?


 
Pracujemy pełną parą
2020-04-30
Zamów kuchnię on-line!

Zamów swoją kuchnię on-line w 7 prostych krokach. Jak wygląda proces realizacji zamówienia on-line wyjaśnia diagram w zakładce ZAMÓW KUCHNIĘ. Zachęcamy do skorzystania z darmowej porady naszego projektanta pod numerem + 48 735 200 750. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych promocji dostępne są w zakładce PROMOCJE.
Zapraszamy!

Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon?
2020-04-24
Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon?

Porady projektanta Lifehack #10

Kuchnia zamknięta czy otwarta na salon? Co będzie najlepszym rozwiązaniem i dlaczego?
Zapraszamy w podróż po dobrze zaprojektowanych wnętrzach, w której projektanci Halupczok podpowiedzą na co zwrócić uwagę, by mądrze wybrnąć z tej aranżacyjnej zagwoztki.


 
Kuchnia biała czy czarna? Jasna czy ciemna?
2020-04-21
Kuchnia biała czy czarna? Jasna czy ciemna?

Porady projektanta Lifehack #9

Na jakią kuchnię się zdecydować? Białą i jasną, czy ciemną w odnieciu czerni? Czym sugerować się przy decyzji?
Zapraszamy w aranżacyjną podróż, w której projektanci Halupczok podpowiedzą na co zwrócić uwagę, by mądrze wybrnąć z tego kolorystycznego dylematu.


 

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl