FB
Instagram
YT
2019-12-04

Diamentowy sukces kolekcji ARIANA

Uroczysta gala wręczenia statuetek, których autorem jest rzeźbiarz Jarosław Perszko, odbyła się w dn. 4 grudnia br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

Konkurs "Diament Meblarstwa", którego organizatorem jest Wydawnictwo meble.pl, wydawca branżowego miesięcznika „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A., ma na celu wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.

 

 

Ariana to premiera 2019, postała w hołdzie jubileuszowi 15-lecia funkcjonowania marki Halupczok na polskim rynku meblarskim. Jej wyraziste zestawienie matu z połyskiem, fazowanego szkła i połyskującego lakieru, zabierają w stylistyczną podróż po odległych krańcach globu. Dominująca kolorystyka to barwa cennego kruszcu wraz z głęboką czernią. Ariana to przejaw kompilacji designu z technologią, pod fasadą autorskich frontów meblowych ulokowano zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Diamentowy sukces kolekcji ARIANA
Diamentowy sukces kolekcji ARIANA

Marka Halupczok już po raz drugi została nagrodzona laurem “Diament Meblarstwa”. W roku 2018 kolekcja Valentia otrzymała go po raz pierwszy.

Sukces napędzany pasją tworzenia

Diamentowy sukces kolekcji ARIANA

Salony

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Nasz zespół konsultantów i doradców pomoże w podjęciu decyzji, by Twoja wymarzona kuchnia przybrała realne kształty. Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
tel./fax 077 465 14 76
biuro@meble-halupczok.pl

zobacz wszystkie

Zamów kuchnię on-line email email
Zadzwoń do naszego projektanta
Tel.: +48 735 200 750

 
Przetwarzanie danych osobowych
Copyright © Halupczok
Projekt i wykonanie: commplace.pl