Jesteśmy w domEXPO! 2014-04-02

Z przyjemnością informujemy o otwarciu kolejnego salonu Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Opolu.

Nowy salon kuchni i wnętrz mieści się w nowootwartym obiekcie domEXPO przy ul. Kępskiej 8.

domEXPO Opole jest pierwszym z trzech planowanych obiektów tego typu w Polsce. Kolejne powstają już w Warszawie i we Wrocławiu - tam też pojawią się nasze kuchnie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji! 

 

Kuchnia LIGURIA produktem roku 2014 !!! 2013-12-18
Miło nam poinformować, że nasza kuchnia Liguria została produktem roku w plebiscycie Meble Plus.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, Katowicach, Dobrodzieniu i Bielsku Białej, w których kuchnia jest wyeksponowana.
W pierwszych miesiącach 2014 będzie ją można zobaczyć także we Wrocławiu.
Nowy salon Warszawa Targówek już we wrześniu 2013! 2013-08-29
W ubiegłych latach niejednokrotnie mieliśmy przyjemność informować o otwarciu nowych salonów w różnych miastach naszego kraju. Dzięki nieustannemu rozwojowi firmy dziś ponownie możemy ogłosić takie wydarzenie, jednak tym razem jest to okazja wyjątkowa. Kuchnie Halupczok zawitały bowiem do serca Polski - naszej pięknej stolicy! Jest to dla nas nie tylko satysfakcjonujący efekt długotrwałej pracy, ale także okazja do zaprezentowania Warszawie, jako nowoczesnemu i wymagającemu miastu, naszej szerokiej oferty eleganckich i stylowych mebli kuchennych. Naszymi profesjonalnymi usługami chcemy wzbogacić Państwa kuchnie w najnowsze rozwiązania, wygodę i prestiż. Już od września udostępnimy to Państwu w nowym salonie Warszawa Targówek (ul. Malborska 45). Serdecznie zapraszamy!
W katowickim salonie kuchni wciąż przybywa nowych rozwiązań 2013-03-14
Chcąc zyskiwać uznanie na rynku i przede wszystkim wśród potencjalnych klientów, salon mebli kuchennych w Katowicach ciągle wzbogaca swoją wiedzę na temat projektowania, materiałów oraz kanonów obowiązujących w świecie nowoczesnych projektów wnętrz. W efekcie prezentuje kuchnie nie tylko piękne i urzekające, ale i niezmiernie funkcjonalne oraz dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Kuchnie Halupczok w Katowicach to miejsce, w którym każdy klient jest traktowany wyjątkowo i ze szczególną uwagą. Dzięki naszej pomocy może spełnić swoje marzenia oraz jest pewien, że nasi fachowcy dobiorą dedykowane rozwiązanie, w myśl hasła "Tworzymy dla Ciebie".
Prestiżowa promocja mebli kuchennych! 2013-01-03

Mamy już nowy rok 2013, a z nim nadeszła wyjątkowa promocja mebli kuchennych.

Tylko do końca lutego każdy klient, który zamówi meble kuchenne z linii PRESTIGE, może je zakupić w cenie mebli z linii PREMIUM, oszczędzając nawet 20%!

Szczególy w zakładce promocje. Zapraszamy!

WESOŁYCH ŚWIĄT! 2012-12-19

Życzymy wszystkim naszym Klientom i sympatykom wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Godziny otwarcia salonów Halupczok Kuchnie i Wnętrza:

Salon mebli kuchennych Opole:

24 XII- nieczynne

31 XII- czynne w godznach 10.00- 14.00

Salon mebli kuchennych Wrocław (Bielany):

24 XII- czynne w godzinach 10.00-14.00

31 XII- czynne w godzinach 10.00-14.00

Salon mebli kuchennych Dobrodzień (Dobroteka):

24 XII- nieczynne

31 XII- czynne w godzinach 10.00-12.00

Salon mebli kuchennych Katowice (Nowy Roździeń):

24 XII- nieczynne

31 XII- 10.00-14.00

Bielsko-Biała zasługuje na najlepsze kuchnie 2012-12-10
Z roku na rok klienci stają się coraz bardziej wymagający i wiedzą czego chcą. Aby sprostać tym wszystkim wymaganiom i odpowiadać na ich potrzeby, staramy się jak najlepiej podążać za modą oraz trendami obowiązującymi na świecie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologię stosowanie w procesie produkcji. Salon mebli kuchennych w Bielsku-Białej to miejsce, w którym na kuchnię patrzy się inaczej, niż tylko z perspektywy miejsca do przygotowywania posiłków i sprzątania po nich. Dla nas projektowanie kuchni to sztuka, którą staramy się coraz bardziej rozwijać i zarażać nią innych. Kuchnie Halupczok w Bielsku- Białej to meble zrodzone z pasji.
Kuchnie Bielsko-Biała już w styczniu! 2012-11-26

Z przyjemnością informujemy, że już pod koniec stycznia 2013 otwieramy kolejny salon Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Nowa powierzchnia wystawiennicza zlokalizowana będzie w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Znajdą tam Państwo kuchnie z naszej szerokiej oferty oraz będą mogli liczyć na profesjonalne porady naszych specjalistów. Bielsko-Biała to już siódme miasto, w którym znaleźć można salon Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Serdecznie zapraszamy!

 

Nowy Salon Wrocław już otwarty! 2012-08-27

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu na Bielanach Wrocławskich (PH Bielany- salon KLER). 

Zapraszamy!

Przeniesienie salonu we Wrocławiu 2012-08-08
W dniach 08.08.2012- 24.08.2012. w salonie we Wrocławiu na ul. Przyjaźni trwać będą prace związane z przeniesieniem do nowego lokalu. Nowy salon na Bielanach, ul. Czekoladowa 20 (w sąsiedztwie firmy KLER) będzie czynny od 25 sierpnia. Serdecznie zapraszamy!
Prestiżowa promocja 2012-08-01

Już od 01.08.2012.  "Prestiżowa promocja" w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Odwiedzając nasze salony możesz zamówić meble z linii Prestige w cenie mebli z linii Premium.

Sprawdź szczegóły w PROMOCJACH!

Dobroteka zaprasza! 2012-07-05
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu mebli kuchennych w dobrodzieńskiej Dobrotece ( Dobrodzień ul. Oleska 35). Chcesz zamówić kuchnię? Salon Dobrodzień oferuje do 18 lipca atrakcyjne rabaty. Zapraszamy także do innych naszych punktów: Opole, Wrocław, Katowice, Ostrów Wielkopolski i Włocławek.
Nowe godziny otwarcia salonu w Opolu 2012-06-18
Z przyjemnością informujemy, że dla wygody naszych Klienów przedłużyliśmy w okresie letnim czas pracy naszego salonu w Opolu, przy ul. Oleskiej 121. W dni robocze salon czynny jest w godzinach 9.00-18.00, a w soboty 9.00-15.00. Zapraszamy!
Podwójne uderzenie! 2012-04-16

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dwóch nowych salonów Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Opolu i Dobrodzieniu. W dobrodzieńskiej Dobrotece- naszym największym salonie w Polsce- prezentujemy aż 14 nowych modeli kuchni. W Opolu, w nowym budynku ARTIMu znalazło miejsce 10 nowatorskich aranżacji mebli kuchennych.

Zachęcamy do odwiedzenia obydwu ekspozycji, aby w pełni poznać nasze możliwości.

Zapraszamy! 2012-03-27
Od poniedziałku 26.03. jest już czynny nowy salon w Opolu przy ul. Oleskiej 121 (nowy budynek ARTIMu). Trwają już również prace związane z przeniesieniem salonu w Dobrodzieniu do nowego obiektu DOBROTEKA (otwarcie 16 kwietnia). W związku z tym salon w Dobrodzieniu będzie nieczynny w dniach: 2-15 kwietnia 2012. Prosimy więc o wyrozumiałość i zapraszamy do odwiedzenia nowych salonów!
Nowoczesne i stylowe kuchnie dla mieszkańców Wrocławia 2012-03-14
Wrocław to miasto bardzo nowoczesne, stylowe i ciągle rozwijające się. Tak samo jak ludzie, którzy stają się coraz bardziej świadomi i coraz bardziej wymagający, jeśli chodzi o miejsca w jakich przebywają i pracują. Ludzie chcą mieć stylowe mieszkanie, które będzie wyglądało jak z okładek magazynów. Salon mebli kuchennych we Wrocławiu pozwala im realizować ich marzenia o posiadaniu pięknych i funkcjonalnych kuchni. Zespół doświadczonych sprzedawców, doradców oraz projektantów jest w stanie odpowiadać na stale rosnące wymagania klientów. Dzięki temu każdy Wrocławianin może mieć kuchnię swoich marzeń.
Salon Opole 2012-03-14
Informujemy, że w dniach 17-25 marca br. salon w Opolu będzie nieczynny z powodu przeprowadzki do nowego lokalu. Nowy salon przy ul. Oleskiej 121 (nowy budynek ARTIMu) będzie otwarty od poniedziałku 26 marca. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z siedzibą firmy tel. 077 465 14 76. Zapraszmy również do naszych najbliższych salonów: w Dobrodzieniu i we Wrocławiu.
Raty 30 x 0% 2012-03-09
Od marca w naszych salonach wiosenne raty 30 x 0 % ! Wymarzoną kuchnię możesz teraz kupić rozkładając jej wartość na 10, 20 lub 30 rat. Poza tym- nie płacisz prowizji i odsetek. Sprawdź szczegóły w zakładce "Promocje" oraz w naszych salonach w Opolu, Katowicach, Dobrodzieniu, Wrocławiu i Włocławku.
Idzie wiosna -czas na zmiany! 2012-02-19

Wiosna 2012 przyniesie wiele zmian w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza w woj. opolskim. Na marzec zaplanowane jest przeniesienie opolskiego salonu na większą powierzchnię. Nasi Klienci nie będą musieli nas szukać, gdyż nowy salon będzie się mieścił w nowym budynku ARTIMu (sąsiadującym z obecną lokalizacją). Planujemy debiut wielu nowych kolekcji kuchni, materiałów i rozwiązań funkcjonalnych. Serdecznie zapraszamy!

To nie koniec zmian- już 14 kwietniu uroczyste otwarcie Dobrodzieńskiego Parku Wnętrzarskiego DOBROTEKA.  W nowoczesnym obiekcie będzie sę mieścił nasz największy salon! Na blisko 300 metrach powierzchni znajdą Państwo nowe modele kuchni, a także łazienki. Zapraszamy w kwietniu!

Wrocław docenił meble kuchenne marki Halupczok 2012-02-01
Salon kuchni i mebli kuchennych we Wrocławiu otwarto już jakiś czas temu i w kolejnych tygodniach cieszył się on rosnącą popularnością. Wyszukane gusta mieszkańców Wrocławia zaspokajają, służący swą szeroką wiedzą i doświadczeniem, sprzedawcy, projektanci i doradcy zatrudnieni w naszym salonie. To dzięki ich rzetelnej i fachowej obsłudze oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy na temat mody, trendów i kanonów w świecie kuchni, nasze meble kuchenne docenia coraz szersze grono Wrocławian. Bardzo często trafiają do nas osoby, którym polecono Kuchnie Halupczok, zapewniając, że są to produkty trwałe i wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły, przy wykorzystaniu skrupulatnie dobranych materiałów. Nasi klienci wiedzą także, że w salonie Kuchni Halupczok znajdą rozwiązanie, które będzie dopasowane do ich kuchni, a także optymalnie dobrane pod względem cenowym.
Sprawdź najnowsze promocje! 2012-01-14
Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, jeśli zamówisz kuchnię do 15 lutego w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza.
Kuchnie Halupczok coraz popularniejsze w Katowicach 2012-01-01
Katowice, jak i cały Śląsk, to bardzo duży i chłonny rynek. Nie dziwi więc fakt, że zapotrzebowanie na nowoczesne i stylowe kuchnie jest tam ogromne. Klienci szukają często kuchni nietypowych i niespotykanych u innych producentów, ale także wymagają, aby producent mebli kuchennych elastycznie dopasował ofertę do ich oczekiwań. W naszym salonie kuchni w Katowicach często mierzymy się z wyzwaniami, jakie stawiają nam nasi potencjalni odbiorcy. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu spełniamy ich oczekiwania i praktycznie zawsze trafiamy w gusta. Dlatego też realizując kuchnie zyskujemy coraz więcej zadowolonych klientów z Katowic i okolic. Nasze kuchnie goszczą już w dziesiątkach domów i mieszkań w Katowicach i innych miastach całego śląska, a nasi zadowoleni klienci z przyjemnością polecają nasze produkty swojej rodzinie i znajomym.
Najlepsze życzenia! 2011-12-19
Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Klientom, Kontrahentom i Sympatykom dużo zdrowia i radości, a nadchodzący Nowy Rok 2012 niech przyniesie spełnienie najskrytszych planów i marzeń.
Skorzystaj z wyjątkowej oferty na świąteczne wyprzedaże! 2011-11-28
Sprawdź wyjątkową ofertę wyprzedaży. Ekskluzywne meble możesz mieć już za 50% wartości! Oferta obejmuje wybrane egzemplarze kuchni z ekspozycji.
Jesienne promocje- jest w czym wybierać! 2011-10-19
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami. Najnowsza propozycja premiuje Klientów, którzy zdecydują się na zamówienie kuchni już teraz, a z realizacją poczekają do początku przyszłego roku. Można zyskać nawet 20%!
Wyróżnienie 2011-10-10

W sobotę 8 października, w trakcie uroczystego otwarcia 39 Opolskich Targów Budownictwa Mój Dom, odebraliśmy wyróżnienie przyznane nam w trakcie wiosennej edycji targów. Nagrodę przyznano nam za kreowanie nowych trendów wzorniczych. Cieszymy się, że nasze starania w tym zakresie zostały docenione.

Wyróżnienie

 

Październik w opolskim salonie 2011-10-04
Serdecznie zapraszamy do salonu Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Opolu. W październiku każdy Klient podpisujący umowę może liczyć na atrakcyjne rabaty lub upominki. Szczegóły w salonie przy ul. Oleskiej 121.
Dni Otwarte 2011-09-07
Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte ALEI WNĘTRZ Artim w Opolu, przy ul. Oleskiej 121. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 X 2011. Godziny otwarcia naszego salonu w tych dniach: sobota- 10.00- 20.00, niedziela- 10.00- 15.00. Każdy Klient może liczyć na atrakcyjne rabaty oraz upominki. Przewidziano loterię, w której każdy los będzie wygrany. W tych dniach będzie także możliwość wykonania nieodpłatnej koncepcji i wyceny kuchni na podstawie podanych wymiarów pomieszczenia. Zapraszamy!
Nowy salon w Katowicach 2011-06-15
Serdecznie zapraszamy do salonu Meble- Halupczok w Katowicach, który znajduje się na piętrze galerii Nowy Roździeń przy al. Roździeńskiego 199. Uroczyste otwarcie miało miejsce 14 maja br. Salon czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00- 19.00, a w niedzielę od 10.00 do 17.00.
Wyróżnienie na 38 Opolskich Targach Budownictwa 2011-06-07
W dniach 1-3 kwietnia br w Opolu, odbyły się 38 Opolskie Targi Budownictwa "Mój Dom". Tak jak w poprzednich latach, nasza firma prezentowała na nich swoje meble. Pokazana została najnowsza kolekcja mebli kuchennych "Salerno". Jej cechą charakterystyczną są fronty fornirowane i lakierowane na wysoki połysk oraz unikalny, bardzo złożony kształt blatu wyspy. Model "Salerno" można oglądać w naszym salonie we Wrocławiu oraz od 16 kwietnia w nowym salonie w Katowicach przy ul. Roździeńskiego 199. Nasze stoisko zostało nagrodzone wyróżnieniem 38 Opolskich Targów Budownictwa.
Czas na Włocławek 2011-01-24
Po otwartych w ubiegłym roku salonach we Wrocławiu i Ostrowie Wielkopolskim, przyszedł czas ekspansji na północ Polski. Od 30 stycznia serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w salonie Extrapunkt we Włocławku, przy Alei Kazimierza Wielkiego 7.
Kuchnie Halupczok zdobywają Wrocław i Katowice 2010-12-20
Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, coraz większe zainteresowanie zyskują nasze kuchnie. Katowice i Wrocław są dla nas nowymi rynkami docelowymi. To tam chcemy sprzedawać meble kuchenne najwyższej jakości, przeznaczone dla najbardziej wymagających. Chcemy, aby takie hasła jak kuchnie Katowice, kuchnie Wrocław, meble kuchenne Katowice i meble kuchenne Wrocław były łatwo kojarzone z marką Halupczok, by klienci chętnie polecali nasze meble kuchenne swoim znajomym, by traktowali posiadanie takich kuchni jako prestiż i wygodę. Każda nowa realizacja mebli kuchennych jest dla nas wyzwaniem, a sprostanie jemu i zadowolenie klienta z naszej kuchni motywuje do jeszcze bardziej wzmożonej pracy. Nowe salony kuchni w Katowicach i Wrocławiu pozwolą dotrzeć do jeszcze większego grona klientów chcących mieć w swojej kuchni meble kuchenne i wyposażenie z najwyższej półki.