Kuchnie Halupczok - meble kuchenne Wrocław, Opole

Facebook

Youtube

halupczok_ikonka_magazyn.png

Aktualności

2015-11-17

Miło nam poinformować, że w kategorii meble kuchenne klasa premium kuchnia „Copper” zaprojektowana przez naszego partnera Zaułek Wnętrz i Macieja Zębika zwyciężyła i otrzyma statuetkę Diament Meblarstwa 2016. Inspiracją powstania kuchni Copper było wnętrze Concept Store gdzie dominuje beton, surowa stara cegła oraz ponad stuletnie dębowe belki i słupy. Odpowiedzią na loftową atmosferę wnętrza był dobór materiałów i kolorów w zabudowie kuchennej: miedź, szarość i rdza. Całość dopełniają elementy zabudowy kuchennej utrzymane w optyce zardzewiałej blachy. Natomiast miedziane elementy takie jak uchwyty, bateria oraz wstawki pomiędzy rdzawym blatem a szarymi szafkami ocieplają industrialny charakter zabudowy i dobrze komponują się z imitująca zardzewiałą blachę powierzchnią blatu. Bryła wsypy z podcięciami i wnęką dodaje charakteru całej kuchni. Kuchnia Copper jest odważna, drapieżna, idealnie wpisuje się w aktualne trendy loftowych, industrialnych wnętrz. Cieszymy się, że Jury doceniło projekt naszego partnera Zaułek Wnętrz.
Zapraszamy do Concept Store we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 29 d, gdzie możecie zobaczyć nagrodzony produkt.
Projektant: Maciej Zębik, Katarzyna Pogodzińska, Anna Bratek
Producent: Halupczok Kuchnie i Wnętrza

kuchnia

2015-11-13

Już od 14.11.2015. zapraszamy do naszego nowego salonu mebli kuchennych w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 192 (Galeria Re-forma). Dla naszych Klientów przygotowaliśmy specjalnie niespodzianki z tej okazji.

Kuchnie gliwice

2015-10-31

Uprzejmie informujemy, że nasz salon w Opolu mieszczący się w domEXPO na ul. Kępskiej 8 został przeniesiony na ul. Oleską 121. Serdecznie zapraszamy! Jednocześnie informujemy, że już w listopadzie 2015 zostanie otwarty nasz nowy salon firmowy w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 192 (galeria ReFORMA). Więcej szczegółów już wkrótce.

2015-09-24

Z przyjemnością informujemy, że naszym Partnerem jest Zaułek Wnętrz, którego salon mieści się w historycznym spichlerzu przy ulicy Krakowskiej, w samym sercu Wrocławia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego studia.

kuchnie wroclaw

2015-08-26

Serdecznie zapraszamy do Dobroteki w dniach 28.08- 13.09. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki.

dobroteka

2015-07-09

Zachęcamy naszych Klientów do wzięcia udziału w konkursie "Przepis na dobrą kuchnię". Do wygrania cenne nagrody AGD: prasowalnica Fashion Matster B 2847 MIELE

prasowalnica

odkurzacz robot SCOUT RX1 MIELE

scout

suszarka TMV 840 WP MIELE

suszarka

Szczegóły w zakładce "konkurs" oraz w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

2015-06-24

Z przyjemnością informujemy o nominacji dla kuchni ROMA do nagrody DOBRY WZÓR Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Trzymajmy kciuki!

Dobry Wzór

2015-04-30

Wspólnie z firmą Hettich postanowiliśmy zapoczątkować akcję mającą na celu stworzenie książki kucharskiej z przepisami naszych Klientów. Do akcji dołączyli nasi wieloletni partnerzy, firmy: Siemens, Miele, Falmec i Peka. Patronat medialny objął miesięcznik Dobre Wnętrze, na łamach którego będziemy prezentować kolejne informacje dotyczące przebiegu akcji „Przepis na dobra kuchnię”. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji na naszej stronie internetowej oraz w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza.

 przepis na dobra kuchnie

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (48 znalezionych)
Strona 1 z 6
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2015 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMS