Kuchnie Halupczok - meble kuchenne Wrocław, Opole

Facebook

Youtube

halupczok_ikonka_magazyn.png

Aktualności

2015-09-24

Z przyjemnością informujemy, że naszym Partnerem jest Zaułek Wnętrz, którego salon mieści się w historycznym spichlerzu przy ulicy Krakowskiej, w samym sercu Wrocławia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego studia.

kuchnie wroclaw

2015-08-26

Serdecznie zapraszamy do Dobroteki w dniach 28.08- 13.09. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wyjątkowe niespodzianki.

dobroteka

2015-07-09

Zachęcamy naszych Klientów do wzięcia udziału w konkursie "Przepis na dobrą kuchnię". Do wygrania cenne nagrody AGD: prasowalnica Fashion Matster B 2847 MIELE

prasowalnica

odkurzacz robot SCOUT RX1 MIELE

scout

suszarka TMV 840 WP MIELE

suszarka

Szczegóły w zakładce "konkurs" oraz w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza!

2015-06-24

Z przyjemnością informujemy o nominacji dla kuchni ROMA do nagrody DOBRY WZÓR Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Trzymajmy kciuki!

Dobry Wzór

2015-04-30

Wspólnie z firmą Hettich postanowiliśmy zapoczątkować akcję mającą na celu stworzenie książki kucharskiej z przepisami naszych Klientów. Do akcji dołączyli nasi wieloletni partnerzy, firmy: Siemens, Miele, Falmec i Peka. Patronat medialny objął miesięcznik Dobre Wnętrze, na łamach którego będziemy prezentować kolejne informacje dotyczące przebiegu akcji „Przepis na dobra kuchnię”. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami akcji na naszej stronie internetowej oraz w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza.

 przepis na dobra kuchnie

2015-03-26

Nasza nowatorska kuchnia Roma została wyróżniona aż trzema nagrodami! W lutym na MTP Meble Polska 2015 odebraliśmy Złoty Medal MTP, a w marcu w odstępie zaledwie kilku dni cieszyliśmy się z wyróżnienia Produkt Roku 2015 Meble Plus oraz Opolskiej Marki 2014. Te nagrody są dla nas bardzo cenne i dopingują nas do podejmowania nowych wyzwań.

Kuchnia ROMA nagrody

 

2015-01-23

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza kuchna ROMA została laureatką Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015! Nagroda zostanie wręczona w czasie targów, na które zapraszamy już od 17 lutego.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w pawilonie nr 3, stoisko nr 7.

kuchnia ROMA zloty medal

 

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (45 znalezionych)
Strona 1 z 6
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2015 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMS