Kuchnie Halupczok - meble kuchenne Wrocław, Opole

Facebook

Youtube

halupczok_ikonka_magazyn.png

Aktualności

2014-09-02

Z dumą możemy zakomunikować, że pod szyldem OPOLSKIE W FORMIE wzięliśmy udział w tegorocznej edycji MTM w Ostródzie.

Pokazaliśmy nowy model kuchni: ROMA Prestige Line. Wyróżniała się ona wzornictewm i bogatym wyposażeniem. Ogromne zainteresowanie wzbudzał barek wysuwany elektrycznie z blatu. OPOLSKIE W FORMIE otrzymało III nagrodę w kategorii "Najładniejsze stoisko". Kuchnię ROMA można oglądać na żywo w Opolu w salonie na ul. Oleskiej. Już niedługo także w innych salonach.

Kuchnia Roma

2014-06-01

HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA wraz z marką Gaggenau zgotowały 22 maja gościom przybyłym do warszawskiego PH Targówek chwile ze szczyptą emocji. Gwiazda show polskiej edycji Hell’s Kitchen i Top Chef, szef kuchni i restaurator Wojciech Modest Amaro pokazał swoje niepodważalne umiejętności wzmagając apetyt wszystkich zgromadzonych.

Ambasador marki Gaggenau Wojciech Modest Amaro to praktyk widowiskowej i awangardowej kuchni molekularnej. Doskonale wie, jak łączyć czysty smak z najwyższą technologią, podobnie jak firma HALUPCZOK, która udostępniła do dyspozycji mistrza kuchnię LIGURIA. To właśnie ona umożliwiła stworzenie kreatywnego menu i sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagającego mistrza sztuki kulinarnej.

Nad twórczym procesem kulinarnym Wojciecha Modesta Amaro czuwał duet jazzowy. Swoim fantastycznym występem Ania Andrzejewska i Michał Rorata uświetnili to spektakularne wydarzenie. Doskonałe jedzenie, dobre wino, nastrojowa muzyka – tego można było się spodziewać. W atmosferze luksusu i emocji goście mogli oderwać się od codzienności, zrelaksować i doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

Amaro

2014-04-02

Z przyjemnością informujemy o otwarciu kolejnego salonu Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Opolu.

Nowy salon kuchni i wnętrz mieści się w nowootwartym obiekcie domEXPO przy ul. Kępskiej 8.

domEXPO Opole jest pierwszym z trzech planowanych obiektów tego typu w Polsce. Kolejne powstają już w Warszawie i we Wrocławiu - tam też pojawią się nasze kuchnie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji!

2013-12-18

Miło nam poinformować, że nasza kuchnia Liguria została produktem roku w plebiscycie Meble Plus.
Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w Warszawie, Katowicach, Dobrodzieniu i Bielsku Białej, w których kuchnia jest wyeksponowana.
W pierwszych miesiącach 2014 będzie ją można zobaczyć także we Wrocławiu.

2013-08-29

W ubiegłych latach niejednokrotnie mieliśmy przyjemność informować o otwarciu nowych salonów w różnych miastach naszego kraju. Dzięki nieustannemu rozwojowi firmy dziś ponownie możemy ogłosić takie wydarzenie, jednak tym razem jest to okazja wyjątkowa. Kuchnie Halupczok zawitały bowiem do serca Polski - naszej pięknej stolicy! Jest to dla nas nie tylko satysfakcjonujący efekt długotrwałej pracy, ale także okazja do zaprezentowania Warszawie, jako nowoczesnemu i wymagającemu miastu, naszej szerokiej oferty eleganckich i stylowych mebli kuchennych. Naszymi profesjonalnymi usługami chcemy wzbogacić Państwa kuchnie w najnowsze rozwiązania, wygodę i prestiż. Już od września udostępnimy to Państwu w nowym salonie Warszawa Targówek (ul. Malborska 45). Serdecznie zapraszamy!

2013-03-14

Chcąc zyskiwać uznanie na rynku i przede wszystkim wśród potencjalnych klientów, salon mebli kuchennych w Katowicach ciągle wzbogaca swoją wiedzę na temat projektowania, materiałów oraz kanonów obowiązujących w świecie nowoczesnych projektów wnętrz. W efekcie prezentuje kuchnie nie tylko piękne i urzekające, ale i niezmiernie funkcjonalne oraz dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Kuchnie Halupczok w Katowicach to miejsce, w którym każdy klient jest traktowany wyjątkowo i ze szczególną uwagą. Dzięki naszej pomocy może spełnić swoje marzenia oraz jest pewien, że nasi fachowcy dobiorą dedykowane rozwiązanie, w myśl hasła "Tworzymy dla Ciebie".

2013-01-03

Mamy już nowy rok 2013, a z nim nadeszła wyjątkowa promocja mebli kuchennych.

Tylko do końca lutego każdy klient, który zamówi meble kuchenne z linii PRESTIGE, może je zakupić w cenie mebli z linii PREMIUM, oszczędzając nawet 20%!

Szczególy w zakładce promocje. Zapraszamy!

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (35 znalezionych)
Strona 1 z 5
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2014 Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMS