Kuchnie Halupczok - meble kuchenne Wrocław, Opole

Facebook

Youtube

halupczok_ikonka_magazyn.png

Aktualności

2015-03-26

Nasza nowatorska kuchnia Roma została wyróżniona aż trzema nagrodami! W lutym na MTP Meble Polska 2015 odebraliśmy Złoty Medal MTP, a w marcu w odstępie zaledwie kilku dni cieszyliśmy się z wyróżnienia Produkt Roku 2015 Meble Plus oraz Opolskiej Marki 1014. Te nagrody są dla nas bardzo cenne i dopingują nas do podejmowania nowych wyzwań.

Kuchnia ROMA nagrody

 

2015-01-23

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasza kuchna ROMA została laureatką Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015! Nagroda zostanie wręczona w czasie targów, na które zapraszamy już od 17 lutego.

Zachęcamy do odwiedzenia nas w pawilonie nr 3, stoisko nr 7.

kuchnia ROMA zloty medal

 

2015-01-12

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach MEBLE POLSKA 2015 w Poznaniu, w dniach 17-20.02.2015.

Pawilon nr 3 stoisko nr 7.

meble polska

2014-10-29

Widowiskowe dania i jeszcze bardziej niesamowite smaki towarzyszyły uczestnikom niecodziennego wydarzenia w Katowicach. Dnia 29. października 2014 Wojciech Modest Amaro, ambasador marki Gaggenau, dał upust swoim kulinarnym umiejętnościom w salonie HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA w C.H. Nowy Roździeń. Po raz kolejny mistrz zachwycił wszystkich kuchnią molekularną.

Nietypowe sposoby przygotowania i zaskakujące zestawienia smakowe przyciągnęły uwagę wszystkich zgromadzonych. Gotowanie z naukowym wręcz podejściem dla uzyskania doskonałego smaku zrobiło ogromne wrażenie tak, jak i wykład na temat bogactwa produktów dostępnych w Polsce. Znany w kraju i na świecie szef kuchni podkreślił wagę naszej kuchni sezonowej. Amaro chętnie stosuje produkty krajowe, pojawiające się w każdym okresie. Przyznał także, że w swojej ekskluzywnej restauracji co tydzień aktualizuje menu dodając dostępne polskie składniki. W kuchni Liguria spotkały się kuchnie kreatywna i tradycyjna. Wojciech Modest Amaro zgotował wszystkim przeżycia kulinarne na ultra nowoczesnym poziomie, natomiast restauracja Umami Piąty Smak, dopełniając elitarnego stylu całości, przygotowała specjalne przysmaki. Unikalne kompozycje, doskonale dobrane produkty i estetycznie przygotowane porcje szybko znalazły uznanie gości. Piękny w formie i wykwintnym smaku poczęstunek ucieszył wszystkich zgromadzonych. Delektując się winem i drinkami przygotowanymi podczas pokazu barmańskiego można było podziwiać nowe ekspozycje w salonie. Poprowadzony przez Krystynę Zamorską event obfitował także w inne atrakcje. Kryspin Hermański tancerz chorzowskiego Teatru Rozrywki, finalista programu telewizyjnego You Can Dance z 2008 roku i tancerka Weronika Zięba uświetnili swym popisem ten wieczór. Duet taneczny przygotował widowisko doskonale pasujące do niepowtarzalnego smaku dań i elitarnego stylu kuchni HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA.

Amaro w Katowicach

2014-09-02

Z dumą możemy zakomunikować, że pod szyldem OPOLSKIE W FORMIE wzięliśmy udział w tegorocznej edycji MTM w Ostródzie.

Pokazaliśmy nowy model kuchni: ROMA Prestige Line. Wyróżniała się ona wzornictewm i bogatym wyposażeniem. Ogromne zainteresowanie wzbudzał barek wysuwany elektrycznie z blatu. OPOLSKIE W FORMIE otrzymało III nagrodę w kategorii "Najładniejsze stoisko". Kuchnię ROMA można oglądać na żywo w Opolu w salonie na ul. Oleskiej. Już niedługo także w innych salonach.

Kuchnia Roma

2014-06-01

HALUPCZOK KUCHNIE I WNĘTRZA wraz z marką Gaggenau zgotowały 22 maja gościom przybyłym do warszawskiego PH Targówek chwile ze szczyptą emocji. Gwiazda show polskiej edycji Hell’s Kitchen i Top Chef, szef kuchni i restaurator Wojciech Modest Amaro pokazał swoje niepodważalne umiejętności wzmagając apetyt wszystkich zgromadzonych.

Ambasador marki Gaggenau Wojciech Modest Amaro to praktyk widowiskowej i awangardowej kuchni molekularnej. Doskonale wie, jak łączyć czysty smak z najwyższą technologią, podobnie jak firma HALUPCZOK, która udostępniła do dyspozycji mistrza kuchnię LIGURIA. To właśnie ona umożliwiła stworzenie kreatywnego menu i sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagającego mistrza sztuki kulinarnej.

Nad twórczym procesem kulinarnym Wojciecha Modesta Amaro czuwał duet jazzowy. Swoim fantastycznym występem Ania Andrzejewska i Michał Rorata uświetnili to spektakularne wydarzenie. Doskonałe jedzenie, dobre wino, nastrojowa muzyka – tego można było się spodziewać. W atmosferze luksusu i emocji goście mogli oderwać się od codzienności, zrelaksować i doświadczyć czegoś zupełnie nowego.

Amaro

2014-04-02

Z przyjemnością informujemy o otwarciu kolejnego salonu Halupczok Kuchnie i Wnętrza w Opolu.

Nowy salon kuchni i wnętrz mieści się w nowootwartym obiekcie domEXPO przy ul. Kępskiej 8.

domEXPO Opole jest pierwszym z trzech planowanych obiektów tego typu w Polsce. Kolejne powstają już w Warszawie i we Wrocławiu - tam też pojawią się nasze kuchnie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej ekspozycji!

wyświetlono artykuły od 1 do 8 (39 znalezionych)
Strona 1 z 5
Przejdź do strony

Firma HALUPCZOK - producent mebli jest właścicielem praw autorskich i pokrewnych wszystkich prezentowanych zdjęć i tresci.
Wszelkie kopiowanie oraz rozpowszechnianie jest zabronione!

All rights reserved © 2015 Kuchnie Halupczok, created by NSF.pl powered by GeopardCMS